Rekonstrukce

Výměnu nevyhovující elektroinstalace provádíme v rodinných domech, bytech, panelových domech a bytech, bytových jádrech, společných prostorách bytových domů, průmyslových a rekreačních objektech.

Provádíme formou kompletní dodávky:
► vypracujeme dokumentaci a cenovou nabídku,
► dodáme veškerý materiál potřebný k realizaci,
► zajistíme revizní zprávu.

Kabely ukládáme do lišt nebo pod omítku.

Instalace v lištách je finančně a časově méně náročná, méně se práší. Hodně se ušetří tím, že není potřeba zapravovat drážky a ve většině případů ani malovat, nehrozí převrtání kabelů.

Velkou nevýhodou je vzhled. I když je instalace v lištách provedena kvalitně, není příliš vhodná jako trvalé řešení do bytů a rodinných domů.
Instalace pod omítku nenarušuje vzhled interiéru, nehrozí mechanické poškození při stěhování, zásuvky jen minimálně brání přisunutí nábytku ke stěně. V provedení pod omítku je mnohem větší výběr zásuvek a vypínačů.

Instalace pod omítku je dražší, více se práší, je nutné zapravit drážky a malovat.

Používáme kvalitní a dostatečně výkonné nářadí. Ke zhotovování drážek používáme drážkovací frézu s odsáváním. Postup prací je díky tomu rychlejší a šetrnější ke zdivu, zapravení drážek je jednodušší. Drážky a průrazy provádíme ve všech stavebních materiálech včetně panelů. Používáme pouze kvalitní komponenty od předních světových výrobců, např. Eaton, Schneider, Legrand, ABB a další, dle přání zákazníka.

Rekonstrukce elektroinstalace